Filtr powietrza BLUE PRINT ADF122216 C35215
Zamów do 21:30 - wysyłka: 14-05-2026
BLUE PRINT
ADF122216
24 months
30 days
14 days
Producent: BLUE PRINT, Indeks: ADF122216, EAN: 5050063241457
Parametry:
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Długość: 356 mm
  • Szerokość: 216,0 mm
  • Wysokość: 58 mm