Świeca zapłonowa CHAMPION OE145/T10 7553
(1)
Zamów do 19:30 - wysyłka: 15-05-2026
CHAMPION
OE145/T10
24 months
30 days
14 days
Producent: CHAMPION, Indeks: OE145/T10, EAN: 5010874514782
Parametry:
  • Odstęp elektrod: 0,8
  • Technika połączeń: SAE
  • Wymiar gwintu: M14x1.25
  • Rozmiar klucza: 16 mm
  • Jakość/Klasa: Cu-core GE
  • Rodzaj połączenia:
  • Świeca zapłonowa: 1 elektroda masowa, z płaskim gniazdem uszczelki, Elektroda środkowa platynowa
  • Długość gwintu: 19 mm
  • Techniczny numer informacyjny: RC89PYC
  • Położenie elektrod: 3 mm
  • Moment dokręcenia od: 20 Nm
  • Moment dokręcenia do: 30 Nm
  • Długość opakowania: 8,65 cm
  • Szerokość opakowania: 2,45 cm
  • Wysokość opakowania: 2,45 cm
  • Opór od: 3 kOhm
  • Opór do: 10 kOhm
  • Wysięg: 1,5 mm