ALTERNATOR AS-PL A5040 31100PND004
(0)
Zamów do 19:30 - wysyłka: 14-05-2026
AS PL
A5040
24 miesiące
30 dni
14 dni
Producent: AS PL, Indeks: A5040, EAN: 5901259445015
Producentem produktu alternator as-pl a5040 jest AS PL. Komponent alternator as-pl A5040 dedykowany jest dla Acura Rsx coupe (dc_) z silnikiem 2.0 Sport (118kW/160KM) produkowanym w 2001.10 - z kodem silnika: Honda Cr-v mk ii (rd_) z silnikiem 2.0 (110kW/150KM) produkowanym w 2001.09 - 2006.09 z kodem silnika: K20A4 oraz Honda Fr-v (be) z silnikiem 2.0 (110kW/150KM) produkowanym w 2005.02 - z kodem silnika: K20A9 oraz Honda Inspire z silnikiem 2.5 GX (147kW/200KM) produkowanym w 1998.09 - 2003.08 z kodem silnika: J25A - wszystkie rodzaje modeli znajdują się poniżej w tabelce Zastosowanie w pojazdach.