NASADKA 1/2 12KT 13MM ENERGY NE00423 13 "
Zamów do 21:30 - wysyłka: 15-05-2026
ENERGY
NE00423-13
24 miesiące
30 dni
14 dni
Producent: ENERGY, Indeks: NE00423-13, EAN: 5908274122334
Producentem produktu nasadka 1/2'' 12kt 13mm ne00423-13 jest firma ENERGY. Podzespół nasadka 1/2'' 12kt 13mm NE00423-13 - wszystkie rodzaje modeli znajdują się poniżej w tabelce "Zastosowanie w pojazdach".