ŻARÓWKA 1,2W 12V PHILIPS 12625 12W12VBX84D CZARNA OPRAWKA
Zamów do 19:30 (jutro) - wysyłka: 18-05-2026
PHILIPS
12625
24 miesiące
30 dni
14 dni
Producent: PHILIPS, Indeks: 12625, EAN: 9230921171102
Producentem produktu żarówka 1,2w 12v czarna oprawka 12625 jest firma PHILIPS. Element żarówka 1,2w 12v czarna oprawka 12625 zastosować można w Chevrolet Aveo hatchback (t300) z silnikiem 1.2 (63kW/86KM) produkowanym w 2011.03 - z kodem silnika: A 12 XER oraz Chevrolet Aveo sedan (t300) z silnikiem 1.2 (63kW/86KM) produkowanym w 2011.03 - z kodem silnika: A 12 XERFiat Strada   (138a) z silnikiem 105 Sport 1.6 (77kW/105KM) produkowanym w 1981.05 - 1982.12 z kodem silnika: 138 AR.000Kia Cerato (ld) z silnikiem 2.0 (105kW/143KM) produkowanym w 2004.04 - z kodem silnika: G4GC oraz Kia Cerato sedan (ld) z silnikiem 2.0 (105kW/143KM) produkowanym w 2004.04 - z kodem silnika: G4GC - wszystkie rodzaje modeli znajdują się poniżej w tabelce "Zastosowanie w pojazdach".